תחום פריצת רכבים

הכתובת הנכונה לפריצת רכבים ומנעולים היא כתובתו של מנעולן שעבר הכשרה מקיפה ויכול להציג בפני לקוחותיו אישור מיוחד מהמשטרה המעיד שהוא פורץ מנעולים מוסמך. למעשה, זהו הדבר הראשון אותו יש לוודא בעת הזמנת מנעולן שמומחה בתחום פריצת רכבים.

מנעולנים, אך לא תמיד פורצים…

פורץ מנעולים לרכבים תמיד יהיה מנעולן, אך לא כל מנעולן יוכל לבצע פריצת רכבים. תוכנית הכשרת מנעולנים תמיד תכלול הכרה של כל סוגי המנעולים הקיימים, שכפול מפתחות בתים ורכבים, פירוק והתקנה של צילינדר, התקנת מנעולים ברכבים ובדלתות ועוד. בנוסף, יש חלק נוסף שקשור אל פריצה של מנעולי רכבים ודלתות. כאן המנעולן ילמד אודות השיטות הנפוצות לפריצת מנעולי רכבים (דבר שתמיד יכלול התאמה של מפתחות הרכב לסוויצ'ים של דלתות המטען וכן דלתות הצד) וכיצד מבצעים פריצה ללא נזק וזאת במטרה לחלץ מפתחות ברכב נעול. עמידה במבחנים, הצגת תעודת מנעולן של ארגון המנעולנים  בישראל והיתר של משטרת ישראל לשירותי פריצה מהווים תנאי חובה לכל איש מקצוע שמציע שירות פריצת מנעולי רכבים.

מנעולן רכב – פריצה ללא נזק!פריצת רכבים

אם אתם מצויים במצב לא נעים בו שכחתם את מפתחות הרכב בתוך האוטו, אינכם מצליחים לפתוח את דלת הרכב מסיבה מסוימת וסיבות נוספות שמונעות מכם להיכנס לרכב ולנסוע לעיסוקכם, יש להזמין איש מקצוע שמומחה בתחום פריצה אל רכבים. נכון להיום יש בישראל מנעולנים רבים, אך לא כל אנשי המקצוע רשאים לבצע פריצת מנעולים לבית ולרכב ומתוך אלו שמחזיקים ברישיון מיוחד, רק חלק מומחה בתחום פריצה של מנעולי רכבים. לכן, חשוב מאוד להקפיד ולבחור במנעולן רכבים בעל ניסיון בתחום שיצליח לפרוץ לרכב שלכם תוך גרימת מינימום נזקים (אם בכלל!).

 פריצת רכבים ושירותים נוספים

  • מערכת אלקטרונית- מומחה במנעולי רכבים יוכל לאבחן את הבעיה במערכת האלקטרונית של הרכב שגורמת לכך שהמנעול לא נפתח וברוב הפעמים לפתור אותה על ידי פתיחה של דלת הרכב.
  • החלפת מנעולים – יכול להחליף כל סוג של מנעול בכל רכב.
  • מפתחות – יספק לכם שירות שכפול של מפתחות או ידאג להזמין לכם סט חדש.
  • התקנה – התקנה של מערכות חדשות של מנעולים לרכב שלכם. כולל מערכות אזעקה לרכב.

לסיכום, פריצת רכבים תמיד תיעשה על ידי מנעולן מוסמך עם היתר פריצת מנעולים ממשטרת ישראל. יש לוודא שמדובר על איש מקצוע אמין, בעל ניסיון שממוקם קרוב למקום המגורים שלכם או מקום העבודה וזאת על מנת שהוא יוכל להגיע אליכם במהירות, ברגע שיש בעיה.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? מעוניינים שנשלח אליכם כאן ועכשיו פורץ מנעולי רכבים מוסמך? צרו קשר או התקשרו עכשיו

 050-7515337 ואנחנו בדרך אליכם..