עשרת הכללים שיש לדעת כאשר מזמינים מנעולן באזור המרכז10 הדיברות להזמנת מנעולן

לא פעם יש צורך להזמין מנעולן, יש צורך באיש מקצוע אשר יעזור לכם לחזור בבטחה ובאופן איכותי אל שגרת יומכם. עם זאת לפני שרצים ומזמינים בעל מקצוע, יש מספר דברים שיש לדעת ואלו עשרת הכללים שיש לדעת כשמזמינים מנעולן באזור המרכז:

קירבה והמלצה

כאשר צריכים מנעולן, אין לפנות אל כל אחד ותמיד עדיף ללכת על אחד שקיבלתם עליו המלצות חמות ממכרים. באופן שכזה ניתן לדעת שהוא גם יבצע היטב את עבודתו והוא גם לא יפתיע עם מחיר גבוה מידי. בנוסף תמיד עדיף להזמין מנעולן באזור מגורכם, כך שאם אתם מאזור המרכז ותל אביב, אין טעם להזמין מנעולן מהדרום, גם אם מדובר על אחד מאוד מומלץ- אלא אם כן יש לכם זמן פנוי ואתם יכולים להתאים את עצמכם ללו"ז שלו.

הוכחה

כאשר מזמינים מנעולן, יש לוודא שהוא מחזיק ברישיון עסק ובתעודת יושר מטעם המשטרה, רק כך ניתן לוודא שלא מדובר בשרלטן אשר ממנף את הצרה שלכם למען טובתו האישית. על כן אין להתבייש, אלא יש לבקש לראות תעודת הסמכה, מדובר על הליך רגיל ואף מקובל, כך שגם אם המנעולן יבקש ממכם לראות תעודה שמעידה על שייכות הנכס אליכם, אין להיעלב- בסה"כ מדובר על מקצועיות.

ייעוץ

אם מדובר על תיקון של מכלול הדלת, אין לתת למנעולן לחזור לדרכו לפני שווידאתם בעצמכם שאכן העבודה נעשתה היטב ולפי שביעות רצונכם. כמו כן אם יש שאלה בנושא, זה הזמן להעלות אותה. זכרו אתם הלקוחות וככאלו מוטב שתצאו מרוצים. בנוסף הגעתו של מנעולן עד לביתכם היא הזדמנות מצוינת על מנת לספוג מידע חשוב, על כן רצוי לקבל ממנו המלצות לטובת תחזוקה שוטפת, ואף מספר כללים לגבי דברים שיש להימנע מהם לטובת אריכות חיי המנעולים, הדלתות והכספות.

קבלת עזרה

בהנחה וחשבתם שאתם יכולים להתמודד עם החלפת המנעול לבדכם, דעו שאם אין לכם ניסיון, עדיף שלא תיקחו את הסיכון, אחרת מדובר על סיכויים גדולים לנזק נוסף ובהרעת המצב. לא חסרים מקרים בהם אנשים ניסו לתקן לבדם את המנעול או להחליפו, כך שבעת הניסיון, הם הרסו גם את המנעול החדש וגם את חזית הדלת, כך שבמקום לשלם למנעולן רק עבור ההתקנה, הם נכנסו להוצאות מיותרות, שהיו נחסכות, לו מראש היו פונים למנעולן.

ניצול הזדמנות

אם כבר מזמינים מנעולן מאזור המרכז אל הבית או המשרד, זו הזדמנות מצוינת לעבור על תקינות שאר המנעולים והדלתות שבמקום, ולו רק על מנת לנצל את נוכחותו במקום. לא פעם לאחר שעוברים על מצב שאר הדלתות, מגלים שדלת אחת חורקת, שהכספת מתקשה להיסגר, הצירים משמיעים קולות חריקה, ושיש צורך להחליף את המנעול עקב גניבה של זוג המפתחות הרזרבי.